Yorumlar Alkozeron

 • Ιωάννης
  Denedim, farklı yöntemler ve ilaçlar. Ya da olmadı, sonuç, hiç, herhangi bir etkisi çabuk geçti, zaten bir hafta sonra tekrar içmeye başladı eskisi gibi. İle alkozeron her şey farklı. Bu kapsül içmem zaten sekiz ay! Keşke daha önce bilmiyordum, ne var böyle etkili bir araç, bu durumda, böyle uygun fiyata.
  Alkozeron
 • Ali
  Nedeniyle kalıcı içecek gitti eşim aldı çocuklar. Yalnız anladım ki, kimseye ihtiyacım yok. Karar zamanı olduğunu bir şey yapmak için. Döndü psikiyatrist. Doktor tavsiye kapsül almak alkozeron, dedi ki, bundan daha iyi bir araç yok. Daha fazla içmem, umarım eşi ve çocuklar yakında geri gelecek ve mutlu olacağız gibi oldu benim alkolizm.
  Alkozeron
 • Σοφία
  Dinlenmek için bir gün sonra içti bir yudum her gece. Bir gün anladım ki, bu olmadan zaten olamaz ve bağımlı hale gelmiştir. Yardım kliniğe çözüldü. Hiç poe okumadın hakkında internette olası tedavi yöntemleri. Forum öğrendi alkozeron. Zaten bir kaç gün sonra alkol alımı oldu boktan. Daha fazla içmem, kendimi iyi hissediyorum!
  Alkozeron
 • Burak
  Etkili bir ilaç alkol bağımlılığı ile mücadele için. Kardeşim zaten fazla 10 yıl çok fazla içki . Geldi, ondan gitti eşim aldı oğlumu. Tesadüfen tanıdık öğrendim hakkında bir şey var kapsül alkozeron, yardımcı olan içme zaten birkaç gün alma. Ve öyle de oldu, ve ben nihayet bunca yıl gördüm kardeşim ayık.
  Alkozeron
 • Zeynep
  Alkozeron kurtardı ailemizi ve özellikle de koca bir hayat. İyi bir iyi insan alkol bağımlılığı onu dönüştürdü işsiz ve sorumsuz bir ayyaş. Günlük bir alem, bir duman ve tüm bir daire... Şimdi üçüncü ay içmez hiç. Zorla içmek bu kapsül kisvesi altında hap baş ağrısı.
  Alkozeron
Değerlendirme Alkozeron
4.7
24