Gibi hiç alkol?

Öğrenmek için yaşamak hiç içmedim biraz: anlamak, ne alkol olmadan bir hayat çok güzel, ilginç ve muhteşem ve aynı zamanda konuşmayı öğrenmek «Hayır!» Bu yardımcı olur, genç kurbanı olmak, alkolizm ve sigara tiryakisi, iyi bir soru cevap gibi içmek, hiç alkol. Eğer ilk durumda tutmak için alkol sorun değil ama, bir bağımlı, alkol, anlamak için vazgeçmek, alkol, zorunda, yaşamak ve anlamak çok.

gibi alkol içmek

Önemi eğitimi

Mümkün olup olmadığını, bir yetişkin alkol vazgeçmek, büyük ölçüde bağlıdır eğitimi. Ve burada çok önemli bir pozisyon anne. Büyük bir olasılık, bir kişi içki değil, eğer zamanında ona açıklamak başardık, uygun fiyatlı çocuk için dil, alkol gerçekte içki gibi zayıf insanlar, aciz kullanmaktan zararlı organizmalar için bir besin. Ve olumlu cevap soru: «amca içiyor, o zayıf?».

Buna göre, ebeveynlerin örnek olması gerekir çocuk: bir kelime olmamalıdır aykırı bir mesele, çünkü varlığında çocuğun gereken ya da hiç içmek, ya da bunu yapmak için en az. Gelecekte bu izin, şirket olmak, tutmak, alkol ya da uymak normale döndü. Tamamen ya da hayır diye reddeder, alkol, büyük ölçüde bağlıdır, yaşam pozisyonları, bu aşı anne.

Eğer bir çocuk sık sık mevcut bir bayramlar zaman içki tüm akraba, anne, baba, büyükbaba, büyükanne, yanlış bir şey ikinci el içki göremez. Bu nedenle, ne zaman eş sunacak ona bir bira veya votka tanımak için yeni bir duygu ve rahatlamak için pek reddeder. Eğer alkol beğenir ya da genç devam yenik ikna eş, büyük gelişme olasılığını erken alkolizm. Ve herhangi bir eğitici önlemler anne-babalar için tasarlanmış bir çocuğa açıklamak gibi içmek, alkol, etkisiz olacaktır: çok kötü bir örnek bulundular, onlar için zaman.

De çok önemli bir çocuk öğretmek için konuşmak için: «Hayır!» Ve bu sadece alkol değil, aynı zamanda sigara, uyuşturucu. Böyle bir bilim gelecekte çok yararlıdır: dünya hazları ve sadece bir artı, eğer öğretmek genç yüzleşmek, ne ona zarar vermek. Ayrıca, öğretmek için değil, ergenlik döneminde bir genç, eve geldi sarhoş ve henüz okul öncesi yaşta bir fikir, alkol, sigara, uyuşturucu – zarar, sıkıca yerleşmiş kafasına.

Ne bağımlı alkol?

Ama eğer bir kişi zaten içine düştüğü psikolojik ve psikolojik bağımlılığı, alkol ve istiyor kurtulmak? Ayrıca, alkol – bu gerçekten onun gizli bir arzu değil, girişimleri kurtulmak olarak yapılan bir baskı altında. Bir deneyim olarak, zorla kurtulmak için alkol genellikle verir çok kısa bir sonuç.

En iyi çıkış yaşamayı öğrenmek alkol hitap psikiyatrist, psikolog ve giriş kursları rehabilitasyon alkolikler. Psikiyatrist gerekli vücut kurtulmak için, fiziksel olarak, toksinleri çıkarmak, sürdürmek bozuk etanol karaciğer hücreleri, beyin, böbrek, kalp-damar, sinir ve diğer etkilenen sistemler.

Gerekirse yapacak kodlama (psikolojik veya kullanarak tıbbi ilaçlar). Bu neden bağımlı tiksinti hakkında tek bir düşünce aşırı içki ve izin tutmak alem. Ancak burada bir nokta: eğer bir kişi sinir krizi geçirmeden ve içeceğini, tüm yükleme, sinek, ve ona en çok ve çok kötü. Bu durumda acilen kaçmak için doktora kilidi.

Kilitleme ile çok dikkatli olmak gerekir. Güvenmiyorum halk şifacılar, şifacılar, ve onlara benzer bir «uzman». Kodlama meli var olmak bir doktor, bir diploma saygın üniversite ve ilgili uzmanlık. Aksi takdirde, başarı elde etmek için başarısız olur ve para atılır hafif.

Gibi konuşana «Hayır!»

Bir psikolog gibi, kursları, rehabilitasyon alkolikler boyunca nedenini anlamak için, hangi kişi içiyor, icabına bakmak, hem de motivasyon bulmak, yaşamak için alkol olmadan. Bu olabilir:

  • Bir aile yaşıyor eşiğinde patlama nedeniyle alkol kötüye kullanımı (istatistiklere göre alkol ana nedeni boşanma).
  • Çocuklar son derece olumsuz bir tepki, bir ebeveyn içiyor. Yarar, bir çocuk ruhunda olmaz ve neden olabilir iki sonuç: çocuk, büyüdüğünde, içmek olmaz hiç, ya da içme.
  • Sağlık – ne yazık ki, insan bazen fark etmeye başlar etkileri çok geç, zaman, güç, vücut ciddi zarar: gelişmiş siroz, tespit riski, inme, kalp krizi ve diğer hayatı tehdit eden bir hastalık. Bu yüzden beklemek yok son ve alkol vazgeçmek önce yaşamak için çok kısa bir zaman kaldı.
  • İş – bilindiği gibi, alkol olumsuz etkiler, zihinsel ve fiziksel yetenekleri. Bu nedenle alkolik riske kaybetmek iyi ücretli bir iş, eğer böyle bir vardır, rahatlatır kendinizi bir şansı iyi bir yer bulmak için yoksulluk içinde yaşamak.
  • Kurtulmak için ihtiyaçlarını hırsızlık da alkol bağımlılığı nedeni genellikle kimlik hırsızlığı amacıyla parayı bir şişe. Bu nedenle, o-ebilmek başlamak dönüşmeden evden bir şeyler sat. Ayrıca ilk kayboluyor en değerli ürün.
  • Makine – eğer içen bir araba var, o onu açtı, çünkü sürekli sarhoş.

Kişiye göre değişir alkol, anlamak çok önemlidir: için kapalı, o alkol vazgeçmek hayatının sonuna kadar. Bağımlılık gibi gizleme ve zorlanmadan geri dönecek, eğer bir kişi ihlal tabu, isterse dinlenmek için ya da unutmak gibi sorunlar ile alkol bile birkaç yıl sonra.

Bu nedenle, ilk başta, kadar, insan, bağımlı, alkol, öğrenmek değil, konuşmak, alkol, sağlam: «Hayır!» içenlere şirketleri kaçınılmalıdır. Çok önemlidir bu ve rol arkadaşları ve yakınları, hangi eğer gerçekten yolların bir kişi gerekir, onun huzurunda da alkol vazgeçmek ve kutlamak için öğrenmek, eğlenmek ve dinlenmek için farklıdır. Onlara da yararlanacak.

Eğer oldu da bir adam var açık bir parti, nerede, çevresinde içki alkol ve ona bir teklif, tutmak için gücü bulmak için vazgeçmek, alkol, şirket, hatırlıyorum her şeyi hisseder, vücudu sabahtan sonra bir alem. Anılar baş ağrısı, baş dönmesi, kusma, mide bulantısı ve hatta kramp ve halüsinasyonlar yardım edebiliyoruz direnmek zor bir durum.

Bu aynı yapmak gerekir, eğer insan, önce önemli bir sorun ortaya çıktı. Unutmayın: alkol olsa mümkün itmek için onun arka planı, bunu çözmek mümkün değil. Bu nedenle, ile uğraşmak lazım, serin kafa.

Çevresindeki ülkelerle ilişkileri

Eğer hakkında konuşmak, nedir, itidal, yani öyle diyorlar sürekli kaçınmak, alkol alımı, ne olursa olsun çevre şirketi. Kimilerine göre itidal – bu ılımlılık kullanılan alkollü içkiler, ancak kavramı göreceli olduğundan, yerine getirilmesi norm yeteneğine sahip sadece bir kişi içmiyor hiç, ama bazen yudum. Bu nedenle bağımlı kişi alkol gelmek zorunda ilk belirlemek.

Şehrin önemli anları rehabilitasyon, göstermek, insana yaşam faydaları alkol olmadan, öğretmek ve yaşamak için hiç içmedim. Bağımlı anlamak gerekir ki, eğer bir kişi içki içmez, hiçbir şey kaybetmez, buna baş ağrısı ve korkunç sunar. Ama elde daha: bir ev, iyi bir ilişki başkaları ile, yeni, ilginç bir şirket, fırsat, dünyayı görmek, yeni boya.

Korkmayın oblik tanıdık olacak ikna vazgeçmek yeni bir pozisyon olduğunu iddia eden yüz gram – norm, bir dinlenmek için yardımcı olur ve kötü bir şey olacak. Bu bir test: eğer sen değerli bir adam, o-ecek almak senin kararın koşulsuz olarak kabul, bu yüzden daha iyi yaşamak için. Ve eğer umursamaz seni, o zaman alakalı olur başka bir soru: var mı böyle bir firma? Ayrıca, bu için de geçerlidir durumlara, gerektiğinde sözleşme imzalamak veya iletişim sırasında üstleri ile. Değmez içme korkusu rip bir anlaşma veya bir iş kaybetme.

Alternatif alkol

Alternatif farklı olabilir. İlk defa yaşamak, hatta belki de sıkıcı, çünkü adam hemen anlaşılır, mümkün olduğunca dinlenmek ve rahatlamak için alkol olmadan. Ve işte bu can sıkıntısı ve gerek kurtulmak için, nasıl anlamak için iyi hayat, alkol olmadan. Bu nedenle, çok önemli bir şey bulmak sevme. Örneğin, spor yapmak.

Bu egzersiz, koşu, yüzme, futbol, badminton vb. Yararlı spor oyunları, mevcut rekabet ruhu. Avantajları aktif egzersiz açıktır: onlar yardımcı stresi azaltmak, ruh geliştirmek, sağlayacak unutmak ihtiyaçları hakkında bir şeyler içmek. Eğer bir kişi alışık değil aktif takipçiliği, hemen aşırı yüklü olmamalıdır, mutlaka uymak normale döndü. İlk önce, başlamak için en iyi şarj, ve sonra geçmek daha aktif egzersizler.

Bazen, bazı sporcular spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra ya da diğer su sporları için gidiyoruz şirketleri ve gitmek, bir içki. Bunu yapmak olamaz kesinlikle, bu nedenle, değer bir veda ile daha soyunma odasında. Alkollü içecek sonra aktif egzersiz kullanılmamalıdır genel olarak, ama daha çok, bir kişi çalışırken alternatif bulmak alkol.

Otel, ideal ve geniş donanımlı bir yapı bulabilirler teetotal kişi iş odaklanmak, ya da okuyor. Ayrıca, bir yolculuk, başka bir şehir, ya da yürüyüş ve dağ. Yetenekli adam can sıkıntısı yürüyüş, tiyatro, sinema, spor yarışmaları. Bu yöntemler asılı açıkça izin yaşamak için çok daha ilginç, daha toplantılar için bir şişe votka.

Ayrıca bir kişi ile keşfetmek için sürpriz olabilir merak eğlenmek, kutlamak, doğum günü, diğer tatil olmadan içki. Bu kutlama sırasında gelip çeşitli oyunlar, yarışmalar, bilgi yarışması, satranç, dama, çıkışı bir tiyatro. Eğer akşam içindi, ve sadece konuşmak istiyorum, bu da organize edilebilir.

Bu nedenle, eğer her şeyi doğru yapmak için, dikkatli düşünmek, kendi eylemleri, durum tam olarak vazgeçmek alkol, öğrenmek, dinlenmek, dinlenmek, yaşamak hiç içmedim yaşamadan en ufak bir sıkıntı ve rahatsızlık. Avantajı, böyle bir hayat bir insan olmaktan, bağımlı yaşar sağlık sorunları ve travmatik ahlaki ve yakın ve sevgili insanlar.

İçinde alkol ile mücadele de çok önemlidir bul iç çubuk sağlayacak bir karşı gibi görünüyor zaman dünya başıma yıkılıyor. Bu yardımcı olur kalmak kişiliği... Ve her şey iyi olacak!