Kullanım talimatları Alkozeron

Alkozeron - genel özellikleri ve ürün detayı

Formu yayın tarihi:

kapsül

Sayısı:

10 adet/paket.

Amaç:

alkolizm tedavi

Kapsül Alkozeron - universal hızlı aracı alkolizm tedavisi için. İçin tasarlanmıştır erkek ve kadınlar için. Uygulama, güvenli insan sağlığı için. İzin kullanımı doktor reçetesi olmadan, ayaktan.

Yararlarından biri, kapsül, doğal bir kompozisyon. Aktif bileşenleri (özler): kudzu kök, milk thistle, peygamber çiçeği, kekik, sarı kantaron.

Aracı geçti, bilimsel araştırma ve klinik olarak test edilmiştir. Elde edilen genel sonuçlar, kapsül Alkozeron eşit derecede etkili, ne olursa olsun cinsiyet, ırk ve yaş kategorisinde.

Dikkat. Satın orijinal kapsül Alkozeron Kıbrıs'ta sadece resmi web sitesi üzerinden bir üretici. Sahte dikkat edin.

İlaç tedavisi alkolizm - endikasyonları Alkozeron:

  • zor olmadan rahatlamak için alkol
  • asla vazgeçmek içmek için öneriler
  • içki küçük dozlarda, ama her gün
  • sürekli durum akşamdan
  • değil uyumak kadar içki.

Alkol bağımlılığı belki ilk aşamada daha görünür dıştan bir işaret ya da olmaya çalışan ve kronik. Her durumda, alımı, bu araçları etkili olacak. İstatistikler tüm dünyada geri rapor eder, bu risk her üç yaşları 21 ile 45 yaş. İlk alkol gizlice girer hayat bahanesiyle. Bu olabilir, kronik yorgunluk, ayrılık, karısı veya kocası, kolay ve hızlı bir şekilde rahatlamak, zevk almak... Ama her gün içmek için bir dürtü, yalnızca gelişmiş ve alkol tüketimi giderek daha sık ve daha fazla.

!!Eğer ya da sevdiklerinize içki, günlük veya bağımlısı isteyenler için her hafta sonu geçirmek için sadece tüketimi ile büyük miktarda alkol, asla vazgeçmek öneri veya kendi arzuları içmek için gidebilirsiniz iki-üç günlük veya daha uzun süreli binges, içki çok, bir sonraki gün hatırlamıyorum ne oldu arifesinde... - tüm bu belirtiler alkol bağımlılığı, tedavi gerektiren.

Talimatı nasıl kullanılır Alkozeron - dozaj, kontrendikasyonları

almak gibi bir araç alkolizm tedavisi için Alkozeron

Zevk için bir araç yeter arkasından bir kapsül bir bardak su ile (50-150 ml). Günlük doz tedavisi - iki kapsül. Bir kapsül sabah ve akşam boyunca 7-30 gün. Ders uygulama şiddetine bağlıdır, alkol bağımlılığı.

Uygulama kapsül Alkozeron izin önlemek için sonra başarılı bir şekilde tamamlanmış bir tedavi. Dozaj bir kapsül bir gün içinde, yönetim süresi üç ay. Belki tekrarı önleyici kurs sonrası 30 günlük bir aradan.

Kontrendikasyonlar yoktur. İstisna - yaradılış bileşenlerinden biri, gebelik ve emzirme. Resepsiyon kapsül ile anlaşarak hekim varsa, akut geçici veya ağır bir kronik hastalık.